Hakkımızda

Arısan Vakum Sanayi

Arisan Vakum olarak termoforming şekillendirme işlemlerinde, yüksek tecrübe ile, geçmişten bugüne Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışmakta, çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Firmamız bir aile şirketi olup yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi sayesinde en hızlı, kaliteli ve sonuç odaklı bir tedarik anlayışı ile üretim yapmaktayız.

Arısan Vakum Sanayi Üretim Binası

Arısan Vakum Sanayi Üretim Alanı

Termoform Makineleri

Şirketimiz bugün, Çalı Sanayi Bölgesindeki yerinde  4.778 m2 açık, 4.787 m2 üretim alanında yoluna devam etmektedir.

Makine parkurumuzda ; 9 adet Thermoform makinesi, 4 adet kesim robotu olup 10 idari personel, 56 üretim personeli olmak üzere toplam 66 çalışanı ile kaliteli üretimini sürdürmektedir.

Kurulduğu yıllarda Karsan A.Ş. nin üretmiş olduğu Peugeot J9 minibüslerinin koltuk arkalıklarını ve yan kaplamalarını üretiyorken yıllar içerisinde kazanmış olduğu tecrübe ve kaliteli üretim sayesinde müşteri portföyünü arttırmış ve buna paralel ürün çeşitliliğini 12.000 adetlere taşımıştır.

36 yıllık tecrübesi ile Vakum şekillendirme sektöründe yükselmiş ve kalitesini ortaya koymuştur.

Arısan, bugün;

otomotiv, klima, makine kapakları, reklam stantları, deniz sanayi ve sanayi buzdolapları endüstrisinde lider olmuş firmalara kaliteli ürün yapma ve geliştirme anlayışıyla çalışmaktadır.

Müşterilerimizden Bazıları